צמרת הובלות

הצעת מחיר להובלה
052-740-2444
הובלות קטנות

צמרת הובלות – לשירותכם

הובלות כלל ארצי 054-586-2360
רכז צוות מובילים 052-740-2444

הצעת מחיר להובלה

הובלות קטנות

מרגיזה ככל שתהיה הובלה גדולה לאורך מדינה שלמה, אל תטעו לחשוב שהובלה קטנה תהיה קלה יותר. רבים מעידים כי גם הובלה קטנה קשה כהובלה ארוכה וזאת מפני שאנשים לא מעריכים כיאות את כמות העבודה שלפניהם.

למרות זאת כאשר מדובר על הובלה קטנה מדובר כמובן על כמות קטנה יותר של ריהוט וקרטונים אותם יש להעביר ולכן גם העלות של הובלה קטנה היא עלות קטנה (אם בוחרים בחברת ההובלות הנכונה). צמרת הובלות מספקת שירותי הובלות קטנות בפריסה ארצית עם צוות מקצועי של מובילים מנוסים.

קבלו הצעת מחיר קטנה להובלה קטנה

חברת הובלות מבוססת

הצעד הראשון בכל הובלה הוא לבחור בחרת הובלות איכותית אשר מנוסה ביצירת סדר בתהליך המורכב של הובלת החיים שלכם ליעד חדש.צמרת הובלות היא חברה שכזאת ואנו מביאים אל כל הובלה קטנה כגדולה למעלה מ-20 שנה של נסיון עשיר, צוות מובילים מקצועי ומיומן ורמת שירות גבוהה ולא פחות חשוב מחירים מעולים

איך אורזים להובלה קטנה

אם אתם מבין לקוחותינו צרו איתנו קשר ונשמח לספק לכם חומרי אריזה מקצועיים עבור תכולת ההובלה.. בכל מקרה ההמלצה שלנו היא להתחיל לארוז כעשרה ימים עד שבוע לפני תאריך ההובלה. כדאי לשמור תיק אחד בצד אשר עובר אתכם והוא יכיל מסמכים, תכשיטים, תעודת זהות, דרכון וכו'.

הובלות קטנות במרכז עם ביטוח

עצם היותה הובלה קטנה לא מפחית מהחשיבות של הזמנת הובלה עם ביטוח. עם צמרת הובלות תהנו מביטוח מקיף של עד 100,000 ש"ח.. פרטים מלאים על הובלה עם ביטוח תוכלו לקבל מנציג חברת צמרת הובלות בשיחת טלפון קצרה למספר: 1800-35-11-99

למה עם צמרת הובלות

צמרת הובלות היא מהחברות המובילות בתחום ההובלות בישראל. אנו מחזיקים בצי משאיות מתקדם וסטנדרטים גבוהים של שירות ואדיבות. אתנו תהנו ממחירים מעולים לכל הובלה ואנו ערוכים לטפל בכל סוג של הובלה מהגדולות ביותר ועד הקטנות ומובילים גם ציוד וריהוט לכל מקום בישראל.