אחסון תכולת דירה

28 מרץ by hovalot

אחסון תכולת דירה

כיצד מבוצע אחסון תכולת דירה ואיזה חברת הובלות מספקת שירות כזה?

אחסון תכולת דירה ושירות הובלות הם שני שירותים שלעתים קרובות הולכים יד ביד. לכן ניתן לראות כיום לא מעט חברות הובלה שמספקות במקביל גם שירותי אחסון, וכן חברות שמספקות שירותי אחסון המבצעות בנוסף גם שירותי הובלה. במאמר שלפניכם נפרט אודות השלבים השונים שבהם מבוצע אחסון של תכולת דירה ונספק מידע בנוגע לחברה שמעניקה את שני השירותים במקביל.

השלבים השונים של אחסון תכולת דירה

השלב הראשון של אחסון תכולת דירה כולל פגישה מקצועית בין הלקוח לנציגי החברה המתמחים בתחום האחסון. במהלך הפגישה שמתבצעת בדירתו של הלקוח (או בדירה שבה מאוחסנת התכולה שצריכה לעבור למחסנים) אנשי המקצוע של החברה צריכים להעריך כמה שטח נחוץ לאחסון של התכולה. בדרך כלל, קל יותר להעריך את שטח האחסון כאשר התכולה ארוזה בארגזים – אך אנשי מקצוע מיומנים מסוגלים בהחלט להעריך את שטח האחסון גם מהסתכלות על החפצים כשהם לא ארוזים.

בפגישה הראשונית הלקוח צריך לפרט באוזני אנשי המקצוע את צרכי האחסון שלו ולציין אם יש לו דרישות ספציפיות מיוחדות. בשלב הבא חברת האחסון תספק ללקוח חומרי אריזה ובמקרה הצורך תעניק לו שירותי אריזה מקצועיים. לאחר שכל התכולה נארזה, היא תשונע בארגזים למשכנה הזמני החדש במחסנים. הלקוח יקבל מפתח אישי למחסן שבו תאוחסן התכולה של הדירה שלו, וכן יקבל הסבר קצר בנוגע לתנאי הגישה למחסן.

לפני התחלת האחסון תדאג החברה לבטח את התכולה לכל צרה שלא תבוא ופה פחות או יותר נגמר הסיפור. בהתאם לצורך, ניתן בשלב מאוחר יותר לשנע את התכולה לדירה הקבועה ולהעניק ללקוח שירותי פריקה מקצועיים.

חברה המספקת את שני השירותים במקביל

כאשר מעוניינים לבצע אחסון תכולת דירה מומלץ תמיד לעבוד מול חברה אחת שמספקת גם את שירותי האחסון וגם את שירותי ההובלה. זאת, מכיוון שככל שתעבדו עם פחות חברות, כך תוכלו לחסוך יותר כסף ולהפחית את הצורך בהתרוצצויות. אחת החברות המובילות בישראל המספקת את שני השירותים במקביל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *